showtime main - en to bg translation catalogue (71 entries)

en: Video Player
bg: Видео устройство

en: Play videos
bg: Изпълнение на видео клипове

en: Video;Movie;Film;Clip;Player;Showtime;
bg: видео;филм;клип;плеър;шоутайм;video;movie;film;clip;player;showtime;

en: New Window
bg: Нов прозорец

en: Watch without distraction
bg: Гледайте без разсейване

en: Play your favorite movies and video files without hassle. Showtime features simple playback controls that fade out of your way when you're watching, fullscreen, adjustable playback speed, multiple language and subtitle tracks, and screenshots — everything you need for a straightforward viewing experience.
bg: Гледайте любимите си филми и видео клипове без проблеми. „Showtime“ разполага с прости бутони за управление на изпълняването, които се скриват от екрана, когато гледате, режим на цял екран, скорост на изпълнение, множество езици и субтитри и снимки на кадър - всичко, от което се нуждаете за лесно и удобно гледане.

en: The app playing a video
bg: Как програмата изпълнява видео

en: What to show in the end timestamp position
bg: Какво да се показва в позицията за края на видеото

en: E.g. total duration of the video or the amount of time remaining
bg: Например общата продължителност на видеото или оставащото време

en: Playing a video
bg: Изпълняване на видео

en: Unknown Title
bg: Неизвестно заглавие

en: Play
bg: Изпълнение

en: Pause
bg: Пауза

en: Screenshot captured
bg: Екранът е заснет

en: Show in Files
bg: Показване във „Файлове“

en: Video
bg: Видео

en: Subtitles
bg: Субтитри

note: Translators: The variable is the number of channels in an audio track
en: Undetermined, {} Channel | Undetermined, {} Channels
bg[0]: Неопределено, {} канал
bg[1]: Неопределено, {} канала

en: Undetermined
bg: Неопределено

en: No Audio
bg: Без звук

en: None
bg: Без

en: Undetermined Language
bg: Неопределен език

en: Add Subtitle File…
bg: Добавяне на файл със субтитри…

en: Details copied
bg: Подробностите са копирани

en: Copy Technical Details
bg: Копиране на техническите подробности

en: The “{}” codecs required to play this video could not be found
bg: Кодерите „{}“, необходими за изпълнението на това видео, не могат да бъдат намерени

en: No plugin available for this media type
bg: Няма налична приставка за този тип медия

en: Unable to install the required plugin
bg: Нужната приставка не може да бъде инсталирана

en: Install Plugin
bg: Инсталиране на приставка

en: Installing…
bg: Инсталиране…

en: “{}” codecs are required to play this video
bg: „{}“ кодерите са необходими за изпълнението на това видео

en: General
bg: Общи

en: Show Shortcuts
bg: Показване на клавишните комбинации

en: Open Video
bg: Отваряне на видео

en: Take Screenshot
bg: Снимане на кадър

en: Close Window
bg: Затваряне на прозорецa

en: Quit
bg: Спиране на програмата

en: Volume
bg: Сила на звука

en: Increase Volume
bg: Увеличаване на звука

en: Decrease Volume
bg: Намаляване на звука

en: Mute/Unmute
bg: Заглушаване/звук

en: View
bg: Изглед

en: Toggle Fullscreen
bg: Превключване на цял екран

en: Exit Fullscreen
bg: Изход от цял екран

en: Playback
bg: Изпълнение

en: Play/Pause
bg: Изпълнение/пауза

en: Go Back 10 Seconds
bg: Назад 10 секунди

en: Go Forward 10 Seconds
bg: Напред 10 секунди

en: _Open…
bg: _Отваряне…

en: Show in _Files
bg: Показване във „_Файлове“

en: Take _Screenshot
bg: Снимане на _кадър

en: _Keyboard Shortcuts
bg: _Клавишни комбинации

en: _About Showtime
bg: _Относно „Showtime“

en: Rotate
bg: Завъртане

en: _Language
bg: _Език

en: _Subtitles
bg: _Субтитри

en: _Repeat
bg: _Повтаряне

en: Playback Speed
bg: Скорост на изпълнение

en: Rotate Left
bg: Завъртане наляво

en: Rotate Right
bg: Завъртане надясно

en: Main Menu
bg: Основно меню

en: Watch Videos
bg: Гледайте видео клипове

en: Drag and drop videos here
bg: Плъзнете и пуснете видео клипове тук

en: Open…
bg: Отваряне…

en: Unable to Play Video
bg: Видеото не може да бъде изпълнено

en: Missing Plugin
bg: Липсва приставка

en: Adjust Volume
bg: Нагласяне на силата на звука

en: Playback Options
bg: Опции за изпълнение

en: Toggle Duration/Remaining
bg: Превключване на продължителност/остатък

en: Resume
bg: Пускане

en: Start Again
bg: Пускане наново
