gnome-online-accounts master - en to bg translation catalogue (143 entries)

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
bg: Не е открит на доставчик за „%s“

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
bg: Не е зададен вид на регистрацията (атрибут „ProviderType“)

note: TODO: more specific
en: Code: %u — Unexpected response from server
bg: Код: %u — Неочакван отговор от сървъра

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
bg: Неуспешен анализ XML от отговора за автоматичното откриване на сървър

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find ‘%s’ element
bg: Елементът „%s“ липсва

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
bg: Елементите ASUrl и OABUrl липсват в отговора за автоматичното откриване на сървър

note: TODO: more specific
en: Did not find password with identity ‘%s’ in credentials
bg: Не беше намерена парола за самоличността „%s“ в данните за регистрация

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username ‘%s’ (%s, %d):
bg: Неправилна парола за потребителя „%s“ (%s, %d):

en: _E-mail
bg: _Е-поща

en: _Password
bg: _Парола

en: _Custom
bg: _Лични настройки

en: User_name
bg: Потребителско _име

en: _Server
bg: _Сървър

note: --
en: _Cancel
bg: _Отказ

en: C_onnect
bg: _Свързване

en: Connecting…
bg: Свързване…

en: Dialog was dismissed
bg: Прозорецът беше затворен

en: Dialog was dismissed (%s, %d):
bg: Прозорецът беше затворен (%s, %d):

en: _Ignore
bg: _Пренебрегване

en: _Try Again
bg: _Повторен опит

en: Error connecting to Microsoft Exchange server
bg: Грешка при свързване към сървъра (Microsoft Exchange)

note: Translators: This is a label for a series of * options switches. For example: “Use for Mail”.
en: Use for
bg: Да се използва за

en: _Mail
bg: _Е-поща

en: Cale_ndar
bg: Ка_лендар

en: _Contacts
bg: _Контакти

en: Facebook
bg: Фейсбук

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
bg: Получен е отговор „%d (%s)“ при получаване на самоличността. Очакваше се 200.

en: Could not parse response
bg: Неуспешен анализ на отговора

en: C_hat
bg: _Разговори

en: _Photos
bg: _Снимки

en: _Maps
bg: _Карти

en: Flickr
bg: Фликър

en: Your system time is invalid. Check your date and time settings.
bg: Времето на системния часовник е грешно. Проверете настройките си за дата и час.

en: Google
bg: Гугъл

en: _Documents
bg: _Документи

en: Prin_ters
bg: П_ринтери

note: TODO: more specific
en: Service not available
bg: Услугата не е налична

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
bg: Неуспешна идентификация

en: Server does not support PLAIN
bg: Сървърът не поддържа идентификация „PLAIN“

en: Server does not support STARTTLS
bg: Сървърът не поддържа командата за шифриране на връзката „STARTTLS“

en: IMAP and SMTP
bg: IMAP и SMTP

note: Translators: the first parameter is a field name. The second is * a GOA account identifier.
en: Did not find %s with identity ‘%s’ in credentials
bg: В данните за регистрация липсва поле „%s“ със самоличност „%s“

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username ‘%s’ (%s, %d):
bg: Неправилно поле за парола „%s“ за потребителя „%s“ (%s, %d):

note: Translators: the following four strings are used to show a * combo box similar to the one in the evolution module. * Encryption: None *             STARTTLS after connecting *             SSL on a dedicated port
en: _Encryption
bg: _Шифриране

en: None
bg: Никакво

en: STARTTLS after connecting
bg: STARTTLS след свързване

en: SSL on a dedicated port
bg: SSL по определен порт

en: _Name
bg: _Име

en: IMAP _Server
bg: Сървър с _IMAP

en: SMTP _Server
bg: Сървър със _SMTP

en: _Forward
bg: _Напред

en: Error connecting to IMAP server
bg: Грешка при свързване към сървъра с IMAP

en: Error connecting to SMTP server
bg: Грешка при свързване към сървъра със SMTP

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Name
bg: Име

en: Enterprise Login (Kerberos)
bg: Корпоративен вход — Kerberos

en: Identity service returned invalid key
bg: Услугата за самоличности върна грешен ключ

en: Could not find saved credentials for principal ‘%s’ in keyring
bg: Не бяха намерени запазени данни за регистрация за потребител „%s“ в ключодържателя

en: Did not find password for principal ‘%s’ in credentials
bg: Не беше намерена парола за потребител „%s“ в данните за регистрация

en: _Domain
bg: _Домейн

en: Enterprise domain or realm name
bg: Корпоративен домейн или област

en: Log In to Realm
bg: Вход в областта

en: Please enter your password below.
bg: Въведете паролата си по-долу.

en: Remember this password
bg: Запомняне на паролата

en: The domain is not valid
bg: Домейнът е неправилен

en: Error connecting to enterprise identity server
bg: Грешка при свързване към корпоративния сървър за самоличности

en: Network _Resources
bg: _Мрежови ресурси

en: Media Server
bg: Сървър за мултимедия

en: Personal content can be added to your applications through a media server account.
bg: Можете да добавите лично съдържание към програмите като използвате регистрация към сървър за мултимедия.

en: Available Media Servers
bg: Налични сървъри за мултимедия

en: No media servers found
bg: Липсват сървъри за мултимедия

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
bg: Беше върнат отговор „%d (%s)“ при получаване на код за достъп. Очакваше се 200.

en: Authorization response:
bg: Отговор при упълномощаване:

en: Authorization response: %s
bg: Отговор при упълномощаване: %s

en: Error getting an Access Token:
bg: Неуспешно получаване на код за достъп:

en: Error getting identity:
bg: Неуспешно получаване на самоличност:

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
bg: Трябваше да влезете като „%s“, но вие влязохте като „%s“

en: Credentials do not contain access_token
bg: Данните за регистрацията не съдържат ключа „access_token“

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
bg: Неуспешно обновяване на кода за достъп (%s, %d):

en: Missing access_token or access_token_secret headers in response
bg: В заглавните части на отговора липсва „access_token“ или „access_token_secret“

en: Error getting a Request Token:
bg: Грешка при получаване на кода за заявка:

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 for getting a Request Token, instead got status %d (%s)
bg: Беше върнат отговор „%d (%s)“ при получаване на код за заявка. Очакваше се 200.

en: Missing request_token or request_token_secret headers in response
bg: В заглавните части на отговора липсва „request_token“ или „request_token_secret“

en: Credentials do not contain access_token or access_token_secret
bg: Данните за регистрацията не съдържат ключа „access_token“ или „access_token_secret“

en: ownCloud
bg: оунКлауд

en: Error connecting to ownCloud server
bg: Грешка при свързване към сървъра на оунКлауд

en: _Files
bg: _Файлове

note: TODO: more specific
en: No username or access_token
bg: Липсва потребителско име или код за достъп (acess_token)

en: _Read Later
bg: За _четене по-късно

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
bg: Методът „ensure_credentials_sync“ не съществува за обекти от вида „%s“

note: TODO: more specific
en: TLS not available
bg: TLS липсва

note: TODO: more specific
en: org.gnome.OnlineAccounts.Mail is not available
bg: Обектът „org.gnome.OnlineAccounts.Mail“ липсва

note: TODO: more specific
en: Failed to parse email address
bg: Неуспешен анализ на адреса за е-поща

note: TODO: more specific
en: Cannot do SMTP authentication without a domain
bg: За идентификацията към сървъра със SMTP е необходима област/домейн

note: TODO: more specific
en: Did not find smtp-password in credentials
bg: Не беше намерена парола за SMTP в данните за регистрация

note: TODO: more specific
en: Cannot do SMTP authentication without a password
bg: За идентификацията към сървъра със SMTP е необходима парола

en: Unknown authentication mechanism
bg: Непознат метод за идентификация

en: Telepathy chat account not found
bg: Липсва регистрация за разговори към Telepathy

en: Failed to initialize a GOA client
bg: Неуспешна инициализация на клиент за GOA (Регистрациите в сайтове за GNOME)

en: Failed to create a user interface for %s
bg: Неуспешно създаване на потребителски интерфейс за „%s“

en: Connection Settings
bg: Настройки на свързването

en: Personal Details
bg: Лични данни

en: _OK
bg: _Добре

en: Cannot save the connection parameters
bg: Настройките на връзката не могат да бъдат запазени

en: Cannot save your personal information on the server
bg: Личните ви данни не могат да бъдат запазени на сървъра

note: Connection Settings button
en: _Connection Settings
bg: _Настройки на свързването

note: Edit Personal Information button
en: _Personal Details
bg: _Лични данни

en: A %s account already exists for %s
bg: Вече съществува регистрация от вида „%s“ за самоличността „%s“.

note: Translators: the %s is the name of the provider. eg., Google.
en: %s account
bg: Регистрация в „%s“

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
bg: Неуспешно изтриване на данните за регистрацията от ключодържателя

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
bg: Неуспешно извличане на данните за регистрацията от ключодържателя

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
bg: В ключодържателя липсват данни за регистрация

en: Error parsing result obtained from the keyring:
bg: Грешка при анализа на данните извлечени от ключодържателя:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
bg: Данни за самоличността „%2$s“, предоставени от %1$s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
bg: Неуспешно запазване на данните за регистрацията в ключодържателя

en: The signing certificate authority is not known.
bg: Непознат удостоверител на сертификати=

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
bg: Сертификатът не съвпада с очакваната идентичност на сайта, от който е получен.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
bg: Времето на валидност на сертификата започва в бъдеще.

en: The certificate has expired.
bg: Сертификатът е с изтекъл период на валидност.

en: The certificate has been revoked.
bg: Сертификатът е изрично отхвърлен.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
bg: Алгоритъмът на сертификата е ненадежден.

en: Invalid certificate.
bg: Невалиден сертификат.

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
bg: Зареждане на „%s“…

en: Windows Live
bg: Уиндоус Лайв

en: Yahoo
bg: Яху

en: Expected status 200 when requesting name, instead got status %d (%s)
bg: Беше върнат отговор „%d (%s)“ при получаване на име. Очакваше се 200.

en: initial secret passed before secret key exchange
bg: Първичен таен израз, използван преди обмена на тайния ключ

en: Initial secret key is invalid
bg: Първичният таен ключ е грешен

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
bg: Необходима е информация, за да влезете в областта „%s“ от мрежата.

en: Could not find identity in credential cache: %k
bg: Неуспешно откриване на данни за самоличността във временната памет: %k

en: Could not find identity credentials in cache: %k
bg: Неуспешно откриване на данни за самоличността във временната памет: %k

en: Could not sift through identity credentials in cache: %k
bg: Неуспешно извличане на данни за самоличността от временната памет: %k

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache: %k
bg: Неуспешно завършване на извличането на данни за самоличността от временната памет: %k

en: No associated identification found
bg: Не бяха намерени данни за удостоверяване

en: Could not create credential cache: %k
bg: Неуспешно създаване на временна памет за данните за регистрации: %k

en: Could not initialize credentials cache: %k
bg: Неуспешно стартиране на временната памет за данните за регистрации: %k

en: Could not store new credentials in credentials cache: %k
bg: Неуспешно запазване на данните за регистрацията във временната памет: %k

en: Could not renew identity: Not signed in
bg: Неуспешно обновяване на самоличността — не сте влезли с нея

en: Could not renew identity: %k
bg: Неуспешно обновяване на самоличността: %k

en: Could not get new credentials to renew identity %s: %k
bg: Неуспешно обновяване на самоличността „%s“. Не могат да бъдат извлечени нови данни за регистрацията: %k

en: Could not erase identity: %k
bg: Неуспешно изтриване на самоличността: %k

en: Could not find identity
bg: Неуспешно намиране на самоличността

en: Could not create credential cache for identity
bg: Неуспешно създаване на временна памет за данните на самоличността
