gnome-contacts master - en to bg translation catalogue (130 entries)

en: Contacts
bg: Контакти

en: A contacts manager for GNOME
bg: Управление на контактите за GNOME

en: friends;address book;
bg: приятели;адресник;friends;address book;

en: GNOME Contacts
bg: Контакти на GNOME

en: Online Accounts
bg: Мрежови регистрации

en: Local Address Book
bg: Локален адресник

en: No contact with id %s found
bg: Не е намерен контакт с идентификатор „%s“

en: Contact not found
bg: Контактът не е намерен

en: Change Address Book
bg: Смяна на адресника

en: Change
bg: Промяна

en: Cancel
bg: Отказ

en: New contacts will be added to the selected address book.
    You are able to view and edit contacts from other address books.
bg: Новите контакти ще бъдат добавени в избрания адресник.
    Ще можете да разглеждате и редактирате контакти от други адресници.

en: About GNOME Contacts
bg: Относно Контакти на GNOME

en: Contact Management Application
bg: Управление на контактите

en: No contact with email address %s found
bg: Не е намерен контакт с адрес за електронна поща „%s“

en: Show contact with this individual id
bg: Показване на контактите с този идентификатор

en: Show contact with this email address
bg: Показване на контакт с този  адрес на е-поща

en: — contact management
bg: – управление на контактите

en: Browse for more pictures
bg: Разглеждане за други изображения

en: _Cancel
bg: _Отказ

en: _Open
bg: _Отваряне

en: Select Picture
bg: Избор на изображение

en: Select
bg: Избор

en: New Contact
bg: Нов контакт

en: Street
bg: Улица

en: Extension
bg: Номер

en: City
bg: Град

en: State/Province
bg: Област/щат

en: Zip/Postal Code
bg: Пощенски код

en: PO box
bg: Пощенска кутия

en: Country
bg: Държава

en: Add email
bg: Въведете е-поща

en: Add number
bg: Въведете номер

en: Delete field
bg: Изтриване

en: January
bg: януари

en: February
bg: февруари

en: March
bg: март

en: April
bg: април

en: May
bg: май

en: June
bg: юни

en: July
bg: юли

en: August
bg: август

en: September
bg: септември

en: October
bg: октомври

en: November
bg: ноември

en: December
bg: декември

en: Website
bg: Уеб сайт

en: Nickname
bg: Прякор

en: Birthday
bg: Рожден ден

en: Note
bg: Бележка

en: New Detail
bg: Нова информация

en: Linked Accounts
bg: Свързани регистрации

en: Remove Contact
bg: Премахване на контакт

en: Add name
bg: Въведете име

en: Does %s from %s belong here?
bg: Тук ли принадлежи %s от %s?

en: Do these details belong to %s?
bg: Тези данни принадлежат ли на %s?

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Select a contact
bg: Изберете контакт

en: You need to enter some data
bg: Трябва да въведете някаква информация.

en: No primary addressbook configured
bg: Не е настроен основен адресник

en: Unable to create new contacts: %s
bg: Неуспех при създаване на нови контакти: %s

en: Unable to find newly created contact
bg: Неуспех при намиране на новосъздаден контакт

en: Change avatar
bg: Промяна на снимка

en: AOL Instant Messenger
bg: Моментни съобщения на AOL (AIM)

en: Jabber
bg: Джабър

en: Local network
bg: Локална мрежа

en: Skype
bg: Скайп

en: Telephony
bg: Телефония

en: Unexpected internal error: created contact was not found
bg: Неочаквана вътрешна грешка: създаденият контакт не беше открит

en: Google Circles
bg: Кръгове на Google

en: Local Contact
bg: Местен контакт

en: You can link contacts by selecting them from the contacts list
bg: Можете да свързвате контакти като ги изберете в списъка с контакти

en: Unlink
bg: Разделяне

note: Refers to the type of the detail, could be Home, Work or Other for email, and the same * for phone numbers, addresses, etc.
en: Other
bg: Друг

note: List most specific first, always in upper case
en: Home
bg: Домашен

en: Work
bg: Служебен

note: List most specific first, always in upper case
en: Personal
bg: Личен

note: List most specific first, always in upper case
en: Assistant
bg: Помощник

en: Work Fax
bg: Служебен факс

en: Callback
bg: Обратно извикване

en: Car
bg: Кола

en: Company
bg: Фирма

en: Home Fax
bg: Домашен факс

en: Mobile
bg: Мобилен

en: Fax
bg: Факс

en: Pager
bg: Пейджър

en: Radio
bg: Радио

en: Telex
bg: Телекс

note: To translators: TTY is Teletypewriter
en: TTY
bg: Телекс

en: No results matched search
bg: Няма намерени контакти

en: Suggestions
bg: Предложения

en: Other Contacts
bg: Други контакти

en: %d Selected | %d Selected
bg[0]: %d избан
bg[1]: %d избрани

en: All Contacts
bg: Всички контакти

en: Editing %s
bg: Редактиране на %s

en: Done
bg: Готово

en: Add
bg: Добавяне

en: %d contacts linked | %d contacts linked
bg[0]: %d контакт беше изтрит
bg[1]: %d контакта бяха изтрити

en: _Undo
bg: _Отмяна

en: %d contact deleted | %d contacts deleted
bg[0]: %d контакта бяха изтрити
bg[1]: %d контакта бяха изтрити

en: Contact deleted: "%s"
bg: Контактът „%s“ беше изтрит.

en: %s linked to %s
bg: %s и %s са свързани

en: %s linked to the contact
bg: %s е свързан към контакта

en: _Change Address Book...
bg: _Смяна на адресника…

en: _Help
bg: Помо_щ

en: _About
bg: _Относно

en: _Quit
bg: _Спиране на програмата

en: Personal email
bg: Лична е-поща

en: Work email
bg: Служебна е-поща

en: Mobile phone
bg: Мобилен телефон

en: Home phone
bg: Домашен телефон

en: Work phone
bg: Служебен телефон

en: Home address
bg: Домашен адрес

en: Work address
bg: Служебен адрес

en: Notes
bg: Бележки

en: Type to search
bg: Търсене

note: Link refers to the verb, from linking contacts together
en: Link
bg: Свързване

en: Delete
bg: Изтриване

en: Loading
bg: Зареждане

en: Add contact
bg: Добавяне на контакт

en: Selection mode
bg: Режим на избор

en: Edit
bg: Редактиране

en: Select Address Book
bg: Избор на адресник

en: Cancel setup
bg: Отказ

en: Setup complete
bg: Настройката е завършена

en: First-time setup done.
bg: Настройките при първо ползване на контактите завършиха.

en: Set to true when the user ran the first-time setup wizard.
bg: Истина, когато при първото ползване на контактите потребителят е ползвал помощника.

en: View subset
bg: Преглед на групата

en: View contacts subset
bg: Преглед на групата от контакти
