Alacarte 0.8 - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: A name is required.
bg: Изисква се име.

en: A menu can't be named "Other".
bg: Менюто не може да бъде кръстено "Other".

en: A command is required.
bg: Изисква се команда.

en: Name
bg: Име

en: Loading...
bg: Зареждане...

en: Visible
bg: Видимо

en: Alacarte Menu Editor
bg: Alacarte Меню Редактор

en: Simple fd.o Compliant Menu Editor
bg: Опростен редактор на GNOME Менюто, следващ fd.o спецификациите

en: Revert all menus to original settings?
bg: Връщане на всички менюта към първоначалните им стойности?

en: Command:
bg: Команда:

en: Comment:
bg: Коментар:

en: Entry Editor
bg: Редакция на Вписване

en: Icon Selector
bg: Избор на Икона

en: Icon:
bg: Икона:

en: Menu Editor
bg: Редакция на Меню

en: Name:
bg: Име:

en: New S_eparator
bg: Нов _Разделител

en: New _Entry
bg: Ново В_писване

en: New _Menu
bg: Ново _Меню

en: Run In Terminal
bg: Стартиране в Терминал

en: _Delete
bg: _Премахване

en: _Revert to Original
bg: _Връщане към начални стойности
