alacarte - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Name
bg: Име

en: Show
bg: Показване

en: Item
bg: Стартер

en: Main Menu
bg: Основно меню

en: Change which applications are shown on the main menu
bg: Промяна на програмите в основното меню

en: _Revert to Original
bg: _Връщане към началните стойности

en: Restore the default menu layout
bg: Възстановяване на първоначалната подредба на менюто

en: _Menus:
bg: М_енюта:

en: It_ems:
bg: С_тартери:

en: _New Menu
bg: Ново _меню

en: Ne_w Item
bg: Нов _стартер

en: New _Separator
bg: Нов _разделител

en: Move Up
bg: Нагоре

en: Move Down
bg: Надолу

en: Revert Changes?
bg: Връщане на промените?

en: Revert all menus to original settings?
bg: Връщане на всички менюта към първоначалните им стойности?
