gnome-online-accounts master - en to bg translation catalogue (53 entries)

en: An online account needs attention
bg: Има проблем с някоя от мрежовите ви регистрации

en: Open Online Accounts...
bg: Отваряне на мрежовите регистрации…

en: Facebook
bg: Фейсбук

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 when requesting guid, instead got status %d (%s)
bg: Беше върнат отговор „%d (%s)“ при получаване на „guid“. Очакваше се 200.

en: Error parsing response as JSON:
bg: Неуспешен анализ на отговора във формат JSON:

en: Didn't find username member in JSON data
bg: Ключът „username“ не беше намерен в данните във формат JSON

en: Didn't find name member in JSON data
bg: Ключът „name“ не беше намерен в данните във формат JSON

en: User Name
bg: Потребител

en: Didn't find data member in JSON data
bg: Ключът „data“ не беше намерен в данните във формат JSON

en: Didn't find email member in JSON data
bg: Ключът „email“ не беше намерен в данните във формат JSON

en: Email Address
bg: Адрес за е-поща

en: Use this account for
bg: Тази регистрация да се използва за

en: Mail
bg: Е-поща

en: Calendar
bg: Календар

en: Contacts
bg: Контакти

en: Chat
bg: Разговори

en: Documents
bg: Документи

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
bg: Беше върнат отговор „%d (%s)“ при получаване на код за достъп. Очакваше се 200.

en: Didn't find access_token in non-JSON data
bg: Ключът „access_token“ не беше немерен в данните във формат различен от JSON

en: Didn't find access_token in JSON data
bg: Ключът „access_token“ не беше намерен в данните във формат JSON

en: Authorization response was "%s"
bg: При опит за упълномощаване се получи отговор „%s“

note: Translators: The verb "Paste" is used when asking the user to paste a string from a web browser window
en: Paste authorization code obtained from the <a href="%s">authorization page</a>:
bg: Въведете кода за упълномощаване от <a href="%s">страницата за упълномощаване</a>:

en: Dialog was dismissed
bg: Прозорецът беше затворен

en: Error getting an Access Token:
bg: Неуспешно получаване на код за достъп:

en: Error getting identity:
bg: Неуспешно получаване на самоличност:

en: There is already an account for the identity %s
bg: Вече съществува регистрация за самоличността „%s“

en: Was asked to login as %s, but logged in as %s
bg: Трябваше да влезете като „%s“, но вие влязохте като „%s“

en: Credentials not found in keyring (%s, %d):
bg: Данните за регистрацията липсват в ключодържателя (%s, %d):

en: Credentials do not contain access_token
bg: Данните за регистрацията не съдържат ключа „access_token“

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
bg: Неуспешно обновяване на кода за достъп (%s, %d):

en: Error storing credentials in keyring (%s, %d):
bg: Грешка при съхраняване на данните за регистрацията в ключодържателя (%s, %d):

en: Missing access_token or access_token_secret headers in response
bg: В заглавните части на отговора липсва „access_token“ или „access_token_secret“

en: Error getting a Request Token:
bg: Грешка при получаване на кода за заявка:

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 for getting a Request Token, instead got status %d (%s)
bg: Беше върнат отговор „%d (%s)“ при получаване на код за заявка. Очакваше се 200.

en: Missing request_token or request_token_secret headers in response
bg: В заглавните части на отговора липсва „request_token“ или „request_token_secret“

note: Translators: The verb "Paste" is used when asking the user to paste a string from a web browser window
en: Paste token obtained from the <a href="%s">authorization page</a>:
bg: Въведете кода от <a href="%s">страницата за упълномощаване</a>:

en: Credentials do not contain access_token or access_token_secret
bg: Данните за регистрацията не съдържат ключа „access_token“ или „access_token_secret“

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
bg: Методът „ensure_credentials_sync“ не съществува за обекти от вида „%s“

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
bg: Данни за самоличността „%2$s“, предоставени от %1$s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring: %s
bg: Неуспешно запазване на данните за регистрацията в ключодържателя: %s

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring: %s
bg: Неуспешно извличане на данните за регистрацията от ключодържателя: %s

en: Error parsing result obtained from the keyring:
bg: Грешка при анализа на данните извлечени от ключодържателя:

en: Twitter
bg: Туитър

en: Didn't find id_str member in JSON data
bg: Ключът „id_str“ не беше намерен в данните във формат JSON

en: Didn't find screen_name member in JSON data
bg: Ключът „screen_name“ не беше намерен в данните във формат JSON

en: Yahoo
bg: Яху

en: Didn't find guid member in JSON data
bg: Ключът „guid“ не беше намерен в данните във формат JSON

en: Didn't find value member in JSON data
bg: Ключът „value“ не беше намерен в данните във формат JSON

en: Expected status 200 when requesting name, instead got status %d (%s)
bg: Беше върнат отговор „%d (%s)“ при получаване на име. Очакваше се 200.

en: Error parsing usercard response as JSON:
bg: Грешка при анализа на отговора с данните на потребителя във формат JSON:

en: Didn't find profile member in JSON data
bg: Ключът „profile“ не беше намерен в данните във формат JSON

en: Didn't find nickname member in JSON data
bg: Ключът „nickname“ не беше намерен в данните във формат JSON

note: TODO: look up email address / screenname from GUID
en: Name
bg: Име
