gnome-bluetooth - en to bg translation catalogue (81 entries)

en: Directory to save received files
bg: Папка, в която да се запазят получените файлове

en: Display dialog when file received
bg: Показване на прозорец при получен файл

en: Incoming files are saved automatically into this directory. If display-notification is set then the user gets chance to open or delete them.
bg: Пристигащите файлове се запазват автоматично в тази папка. Ако е включено съобщаването за пристигащи файлове, потребителя може да ги отвори или изтрие.

en: Received files are automatically saved. If this option is set, then the user is prompted with a dialog which allows them to view or delete the received file.
bg: Получените файлове се запазват автоматично. Ако тази опция е включена, на потребителя е показван прозорец, който позволява файловете да се прегледат или изтрият.

en: Selection mode
bg: Режим на избор

en: The selection mode
bg: Режим на избор

en: Sorted
bg: Сортирани

en: Icon list is sorted
bg: Списъка с икони е сортиран

en: Sort order
bg: Ред на сортиране

en: Sort direction the icon list should use
bg: Посока на сортиране, която да използва списъка с икони

en: Icon padding
bg: Отстояние между иконите

en: Number of pixels between icons
bg: Брой пиксели между иконите

en: Top margin
bg: Горна граница

en: Number of pixels in top margin
bg: Брой пиксели в горната граница

en: Bottom margin
bg: Долна граница

en: Number of pixels in bottom margin
bg: Брой пиксели в долната граница

en: Left margin
bg: Лява граница

en: Number of pixels in left margin
bg: Брой пиксели в лявата граница

en: Right margin
bg: Дясна граница

en: Number of pixels in right margin
bg: Брой пиксели в дясната граница

en: Selection Box Color
bg: Цвят на изборната кутийка

en: Color of the selection box
bg: Цвят на изборната кутийка

en: Selection Box Alpha
bg: Кутия за избор Алфа

en: Opacity of the selection box
bg: Прозрачност на изборната кутийка

en: A GdkPixbuf to display
bg: GdkPixbuf който да се покаже

en: Filename
bg: Име на файл

en: Filename to load and display
bg: Име на файл, който да се зареди и покаже

en: Animation
bg: Анимация

en: GdkPixbufAnimation to display
bg: GdkPixbufAnimation който да се показва

en: Image type
bg: Вид изображение

en: The representation being used for image data
bg: Репрезентацията, която ще се използва за данните за изображения

en: Size
bg: Размер

en: The size of the icon
bg: Размера на иконата

en: Blinking
bg: Мигащо

en: Whether or not the status icon is blinking
bg: Дали мига или не статус иконата

en: Orientation
bg: Ориентация

en: Unable to read file '%s'.
bg: Не може да се прочете файла "%s".

en: An error occurred while sending data.
bg: Грешка при преноса на данни

en: The remote device canceled the transfer.
bg: Отдалеченото устройство отказа трансфера.

en: An unknown error occurred.
bg: Непозната грешка

en: Connecting...
bg: Свързване...

en: Can't find user interface file, check your gnome-bluetooth installation.
bg: Не може да се намери файла с потребителския интерфейс, проверете инсталацията на gnome-bluetooth.

en: Remote device doesn't support receiving objects.
bg: Отдалеченото устройство не поддържа приемане на обекти.

en: Can't initialize program.
bg: Не може да се стартира програмата.

en: Unable to connect to remote device.
bg: Не може да се установи връзка с отдалеченото устройство.

en: Accept a file from '%s'?
bg: Приемане на файл от "%s"?

en: The remote device is attempting to send you a file via Bluetooth. Do you wish to allow the connection?
bg: Отдалеченото устройство се опитва да ви прати файл по Bluetooth. Желаете ли да приемете връзката?

en: Always accept files from this device.
bg: Винаги да се приемат файлове от това устройство.

note: When try icon is destroyed, recreate it.  This happens when the notification area is removed. * * TODO: * ensure it only gets invoked once * display sensible error dialogs * think about fancy received-file actions *	 - should we send vcards to evo, etc?
en: Bluetooth File Sharing
bg: Споделяне на файлове по Bluetooth

en: Receive files from Bluetooth devices
bg: Получаване на файлове от Bluetooth устройства

en: Bluetooth File Server
bg: Bluetooth файлов сървър

en: Ready for Bluetooth file transfers
bg: Готов за Bluetooth файлови трансфери

en: Receive files sent by Bluetooth devices
bg: Получаване на файлове изпратени от blueetooth устройства

en: Bluetooth Manager
bg: Bluetooth управление

en: Display Bluetooth devices and their properties
bg: Показване на Bluetooth устройства и техните възможности

en: Bluetooth Device Manager
bg: Управление на bluetooth устройства

en: Could not find Bluetooth devices on the system
bg: Не могат да се открият Bluetooth устройства

en: Please make sure that your Bluetooth adapter is correctly plugged in your machine.
bg: Уверете се, че вашият Bluetooth адаптер е правилно включен в компютъра Ви.

en: Bluetooth devices
bg: Bluetooth устройства

en: _Devices
bg: Устройства

en: _Scan
bg: Сканиране

en: _Edit
bg: Редакция

en: _Help
bg: Помощ

en: Found device %s.
bg: Открито е устройството %s.

en: Device %s is called '%s'.
bg: Устройството %s се нарича "%s".

en: Scanning for devices...
bg: Сканиране за устройства...

en: Retrieving device names...
bg: Взимане на имената на устройствата...

en: Scan complete.
bg: Сканирането завършено

en: Error during scan.
bg: Грешка при сканирането.

en: Copyright Â© Edd Dumbill 2003
bg: Всички права запазени Â© Edd Dumbill 2003

en: Manage remote Bluetooth devices.
bg: Управление на отдалечени Bluetooth устройства.

en: Choose Bluetooth device
bg: Избор на Bluetooth устройство

en: Device
bg: Устройство

en: Bluetooth Transfer Received
bg: Bluetooth трансфер получен

note: FIXME: dname needs escaping
en: File received from '%s'. What would you like to do?
bg: Получен е файл от "%s". Какво желаете да направите?

en: <span weight='bold'>Name:</span> %s
    <span weight='bold'>Type:</span> %s
    <span weight='bold'>Size:</span> %s
bg: <span weight='bold'>Име:</span> %s
    <span weight='bold'>Вид:</span> %s
    <span weight='bold'>Размер:</span> %s

en: Allow Bluetooth device '%s' to connect?
bg: Позволяване на връзка на Bluetooth устройството "%s"?

en: An external device is attempting to connect to your computer via Bluetooth. You must decide if you want to accept the connection.
bg: Външно устройство се опитва да се свърже с компютъра Ви по Bluetooth. Трябва да решите дали да приеме връзката.

en: _Always allow this device to connect.
bg: Позволяване на връзка на това устройство

en: <span weight="bold" size="larger">Sending file</span>
bg: <span weight="bold" size="larger">Изпращане на файл</span>

en: Bluetooth file transfer
bg: Пренос на файлове с Bluetooth
