caribou master - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: WARNING - Caribou: unhandled editable widget:
bg: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ на Caribou: Необработен редактируем елемент:

en: Caribou Preferences
bg: Настройки на Caribou

en: Colors
bg: Цветове

en: General
bg: Общи

en: Key _size:
bg: _Размер на клавиша:

en: Key s_pacing:
bg: Р_азстояние между клавишите:

en: Keyboard _layout:
bg: _Подредба на клавиатурата:

en: Keys
bg: Клавиши

en: Mouse over:
bg: При позициониране на курса на мишката върху клавиша:

en: Normal state:
bg: Нормално състояние:

en: _Test settings here:
bg: _Изпробване настройките:
