gst-plugins-ugly 0.10.10.2 - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Could not read from CD.
bg: CD-то не може да бъде прочетено.

en: Could not open CD device for reading.
bg: Не може да се чете от устройството за CD-та.

en: Disc is not an Audio CD.
bg: Дискът не е аудио CD.

en: Could not open DVD
bg: DVD-то не може да бъде отворено

en: Invalid title information on DVD.
bg: Неправилна заглавна информация в DVD.

en: Could not read title information for DVD.
bg: Заглавната информация в DVD не може да бъде прочетена.

en: Failed to open DVD device '%s'.
bg: Устройството за DVD — „%s“, не може да бъде отворено.

en: Failed to set PGC based seeking.
bg: Не може да се зададе търсене на базата на PGC.

en: Could not open DVD title %d
bg: Част %d от DVD-то не може да бъде отворена

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
bg: Не може да се премине към раздел %d от част %d на DVD-то

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
bg: Част %d от DVD-то не може да бъде отворена. Интерактивни части не се поддържат от този елемент

en: Failed to configure LAME encoder. Check your encoding parameters.
bg: Кодерът LAME не може да бъде настроен. Проверете настройките за кодиране.

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
bg: Поисканата честота в битове %d kbit/s за свойството „%s“ не е позволена. Тя бе променена на %d kbit/s.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
bg: Кодерът TwoLAME не може да бъде настроен. Проверете настройките за кодиране.

en: This stream contains no data.
bg: Потокът не съдържа данни.

en: Internal data stream error.
bg: Вътрешна грешка в потока от данни.
