gst-plugins-bad 0.10.11.2 - en to bg translation catalogue (84 entries)

en: Could not read title information for DVD.
bg: Информацията за заглавието на DVD-то не може да бъде прочетена.

en: Failed to open DVD device '%s'.
bg: Устройството за DVD „%s“ не може да бъде отворено.

en: Failed to set PGC based seeking.
bg: Неуспех при задаване на търсене чрез PGC.

en: Internal clock error.
bg: Вътрешна грешка в часовника.

en: Internal data flow error.
bg: Вътрешна грешка в потока от данни.

en: No file name specified for writing.
bg: Не е указано име на файл, в който да се пише.

en: Could not open file "%s" for writing.
bg: Файлът „%s“ не може да бъде отворен за запис.

en: Internal data stream error.
bg: Вътрешна грешка в потока от данни.

en: Could not write to file "%s".
bg: Във файла „%s“ не може да се пише.

en: Device "%s" does not exist.
bg: Устройството „%s“ не съществува.

en: Could not open frontend device "%s".
bg: Устройството „%s“ не може да бъде отворено.

en: Could not get settings from frontend device "%s".
bg: Не могат да бъдат получени настройките от устройството „%s“.

en: Could not open file "%s" for reading.
bg: Файлът „%s“ не може да бъде отворен за четене.

en: Could not open audio device for mixer control handling.
bg: Аудио устройството не може да бъде отворено за управление на смесването.

en: Could not open audio device for mixer control handling. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
bg: Аудио устройството не може да бъде отворено за управление на смесването. Тази версия на Open Sound System не се поддържа от този елемент.

en: Fast
bg: Бързо

en: Low
bg: Ниски

en: Medium
bg: Средни

en: High
bg: Високи

en: Very high
bg: Много високи

en: Production
bg: Производство

en: Off
bg: Изключено

en: On
bg: Включено

en: Stereo
bg: Стерео

en: Surround sound
bg: Стерео и съраунд

en: Input mix
bg: Входящ смесител

en: Front
bg: Отпред

en: Rear
bg: Отзад

en: Side
bg: Отстрани

en: Center / LFE
bg: Център/баси

en: Microphone
bg: Микрофон

en: Front panel microphone
bg: Микрофон на предния панел

en: Input
bg: Вход

en: Line-in
bg: Входящ канал

en: Green connector
bg: Зелено гнездо

en: Green front panel connector
bg: Зелено гнездо на предния панел

en: Pink connector
bg: Розово гнездо

en: Pink front panel connector
bg: Розово гнездо на предния панел

en: Blue connector
bg: Синьо гнездо

en: Blue front panel connector
bg: Синьо гнездо на предния панел

en: Orange connector
bg: Оранжево гнездо

en: Orange front panel connector
bg: Оранжево гнездо на предни панел

en: Black connector
bg: Черно гнездо

en: Black front panel connector
bg: Черно гнездо на предния панел

en: Gray connector
bg: Сиво гнездо

en: Gray front panel connector
bg: Сиво гнездо на предния панел

en: White connector
bg: Бяло гнездо

en: White front panel connector
bg: Бяло гнездо на предния панел

en: Red connector
bg: Червено гнездо

en: Red front panel connector
bg: Червено гнездо на предния панел

en: Yellow connector
bg: Жълто гнездо

en: Yellow front panel connector
bg: Жълто гнездо на предния панел

en: Green connector function
bg: Функция на зеленото гнездо

en: Green front panel connector function
bg: Функция на зеленото гнездо на предния панел

en: Pink connector function
bg: Функция на розовото гнездо

en: Pink front panel connector function
bg: Функция на розовото гнездо на предния панел

en: Blue connector function
bg: Функция на синьото гнездо

en: Blue front panel connector function
bg: Функция на синьото гнездо на предния панел

en: Orange connector function
bg: Функция на оранжевото гнездо

en: Orange front panel connector function
bg: Функция на оранжевото гнездо на предния панел

en: Black connector function
bg: Функция на черното гнездо

en: Black front panel connector function
bg: Функция на черното гнездо на предния панел

en: Gray connector function
bg: Функция на сивото гнездо

en: Gray front panel connector function
bg: Функция на сивото гнездо на предния панел

en: White connector function
bg: Функция на бялото гнездо

en: White front panel connector function
bg: Функция на бялото гнездо на предния панел

en: Red connector function
bg: Функция на червеното гнездо

en: Red front panel connector function
bg: Функция на червеното гнездо на предния панел

en: Yellow connector function
bg: Функция на жълтото гнездо

en: Yellow front panel connector function
bg: Функция на жълтото гнездо на предния панел

en: Front panel line-in
bg: Входящ канал на предния панел

en: Headphones
bg: Слушалки

en: Front panel headphones
bg: Слушалки на предния панел

en: Virtual mixer input
bg: Вход на виртуален смесител

en: Virtual mixer output
bg: Изход на виртуален смесител

en: Virtual mixer channel configuration
bg: Настройки на каналите на виртуален смесител

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
bg: Аудио устройството не може да бъде отворено за изпълнение. използва се от друго приложение.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
bg: Аудио устройството не може да бъде отворено за изпълнение. Нямате необходимите права.

en: Could not open audio device for playback.
bg: Аудио устройството не може да бъде отворено за изпълнение.

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
bg: Аудио устройството не може да бъде отворено за изпълнение. Тази версия на Open Sound System не се поддържа от този елемент.

en: Playback is not supported by this audio device.
bg: Това аудио устройство не поддържа изпълнение.

en: Audio playback error.
bg: Грешка при изпълнение на аудиото.

en: Recording is not supported by this audio device.
bg: Това аудио устройство не поддържа запис.

en: Error recording from audio device.
bg: Грешка при записа от аудио устройството.
